عطرهای زمستانی

ارسال شده در مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۵ موضوع عطر و ادکلن توسط

توجه کرده اید که گاهی وقتی عطری را اسپری می کنید ناخوداگاه احساس گرما می کنید. حسی که یک رایحه در شما و حالات جسمی و فیزیووژیکی شما ایجاد می کند در واقع قدرت فوق العاده ای است که از جانب رایحه ها برخاسته است. عطر زنانه گرم ، عطر مردانه گرم و عطر اسپرت گرم. در هر دو جنسیت وجود دارد. اغلب هم پیشنهاد می شود که اینگونه ادکلن ها را در فصل های سرد و به خصوص ساعات شب استفاده کنید. انرژی که تولید می شود بسیار خوب و بی نطیر است. یک جور معجزه.معجزه ی رایحه ها.

گاهی اوقات زمستان می تواند خشن و بی رحم باشد و به پوست شما آسیب وارد کرده و سلامت کلی بدنتان را با مشکل مواجه سازد. خوب می توانیم به راحتی و با استفاده از عطرهای مخصوص زمستان با رایحه های تر و تازه هم خودمان را خوشبو کنیم و هم کاری کنیم تا بدنمان احساس گرمای بیشتری کند. اسپری و عطرهای مختلفی را می توان در زمستان استفاده کرد اما بهتر است هر عطری را که انتخاب می کنید از زیر گروه عطرهای چوبی باشد و بوی درخت سرو در خود داشته باشد. بوی چوبی که در این نوع عطرها احساس می شود سبب می شود که گرمای بیشتری را احساس کنید و دمای بدن به طور نرمال بالاتر برود.

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>