عطر بزنید ، درمان شوید.

استفاده از عطر شاید قدمتی هزاران ساله داشته باشد. اصولا بوی خوش با توجه به طبیعت زیستی ما انسان ها در زندگی ما اهمیت ویژه ای داشته و دارد. علاقه به زیبایی و زیبا بودن در ذات تک تک ما انسان ها هست. مرکز توجه قرار گرفتن و دوست داشته شدن چیزی است که بدون شک هر کسی دوست دارد. استفاده از ادکلن در روزمره گی ما گاهی انقد تکرار شده است که شاید دیگر به اندازه سابق به ان توجه نمیشود. ولی در این مطلب و دیگر مطالبی که با شما در میان می گذاریم به ابعاد دیگری از عطر و ادکلن می پردازیم .

عطر درمانی یکی از مقوله هایی است که کمتر به آن توجه می شود. خواص مواد طبیعی تنها در خوردن آن ها نیست بلکه بوی خوش یک سیب ، عطر دل انگیز یک گل، رایحه معطر یک چوب گاهی بهترین درمان برای بسیاری از بیماری ها به شمار می آید. با مطالب ما همراه باشید تا در مورد خواص دارویی عطر گیاهان بیشتر بدانید..

اسانس وانیل :

این اسانس از دانه‌های گیاهی که در ماداگاسکار و اندونزی رشد می‌کند گرفته می‌شود. خاصیت درمانی برای پوست دارد و به همین دلیل در ساخت وسایل آرایشی از آن استفاده می‌شود.از نظر روانشناسی داروی ضد افسردگی است، زیرا که با بوییدن عطر آن احساس آرامش در افراد ایجاد می‌شود.همچنین از نظر فیزیکی نیز فوایدی را به همراه دارد که می‌توان از آنها خاصیت ضد درد بودن را نام برد.

برای تهیه این اسانس و دیگر رایحه های نگران نباشید ، پیشنهاد ما این است به یک فروشگاه بروید و رایحه دلخواه خود را در غالب عطر و یا ادکلن بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *