عطر ها هم به رژیم گرفتن کمک می کنند!!

حالا که برای رژیم گرفتن و کم کردن وزن خود تصمیم جدی گرفته اید و تمام تلاش خود را به کار بسته اید؛ یک راه دیگر را هم امتحان کنید. عطر بزنید تا لاغر شوید!!

بله عطر زذن در رژیم غذایی شما کمک بسیاری می تواند داشته باشد. البته نه هر عطری!! عطرها رایحه های متفاوتی دارند که هر رایحه خواص و آثار خاص خودش را دارد. هر کسی بنا به سلیقه خود ادکلن مورد علاقه خود را می خرد و این کاملا سلیقه ای است. مثلا من یک خانم هستم و همیشه ادکلن مردانه استفاده می کنم! ولی بحث ما بر سر نوع رایحه ای است که می تواند در رژیم گرفتن ما کمک کند. ما را همراهی کنید تا با خواص همه رایحه ها آشنا شوید.

رایحه موز احساس سیری ایجاد می کند.

مطالعه ای بین بیش از ۳ هزار داوطلب که دچار اضافه وزن بودند، انجام شد. این داوطلبان هنگام احساس گرسنگی رایحه موز یا سیب سبز را استشمام کردند. این افراد به طور متوسط و بدون رژیم گرفتن طی ۶ ماه تقریباً ۲ و نیم کیلوگرم وزن کم کردند. استشمام برخی رایحه ها هورمون هایی را ترشح می کند که در فرد احساس سیری ایجاد می کند. بنابراین عطر و ادکلن با رایحه و بوی موز می تواند به طور مداوم هم باعث لذت بخش شدن لحظه ها شود و هم باعث احساس سیری و در نتیجه کمک به رژیم موفق غذایی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *